• Szambo Krosno

  Nasz zakład działa również w innych miejscowościach:

  Wozimy szamba na całą Polskę: Sucha Beskidzka województwo małopolskie, Bytom województwo śląskie, Jawor województwo dolnośląskie a nawet gmina Biała Podlaska województwo lubelskie.

 • Szambo Krosno

  Nasza firma działa również w innych miejscowościach:

  Montujemy zbiorniki prawie do każdego miasta w Polsce: gmina Barlinek województwo zachodniopomorskie, gmina Orońsko województwo mazowieckie, gmina Biesiekierz województwo zachodniopomorskie a nawet gmina Nowosolna województwo Łódzkie.

 • Szambo Krosno

  Nasza firma działa również w innych miejscowościach:

  Transport we wszystkich województwach: gmina Szastarka województwo lubelskie, gmina Pilzno województwo podkarpackie, gmina Gryfino województwo zachodniopomorskie a nawet gmina Laszki województwo podkarpackie.

 • Szambo Krosno

  Nasza firma działa również w innych miejscowościach:

  Wozimy szamba we wszystkich województwach: gmina Kąty Wrocławskie województwo dolnośląskie, Puławy województwo lubelskie, gmina Grabów województwo Łódzkie a nawet Włocławek województwo kujawsko-pomorskie.

 • Szambo Krosno

  Nasza firma działa również w innych miejscowościach:

  Transport prawie do każdego miasta w Polsce: gmina Oporów województwo Łódzkie, gmina Maków województwo Łódzkie, gmina Kaliska województwo pomorskie a nawet gmina Nowa Karczma województwo pomorskie.

Pytania i zamówienia - szamba betonowe Krosno tel: 501 502 374 bądź 57 22 64 060 , Adres email: Napisz zapytanie

SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe

Szamba betonowe Krosno, które to obsługuje też na obszarze okolic Krosna. Przedsiębiorstwo nasze z dużym powodzeniem działa w rejonie Krosna i w ogóle na polskim rynku budowlanym, już paręnaście lat. Należymy do najściślejszej grupy zakładów obsługujących rynek szamb, czy też bezodpływowych pojemników na wodę, ewentualnie gnojówkę.

Nasze kilkuletnie doświadczenie, zaowocowało również znajomościami z pośrednikami z Rebubliki Czeskiej, Niemiec czy też Litwy. W naszej bazie mamy kilkanaście aut ciężarowych z naczepami, wskutek czego jesteśmy zdatni przeprowadzać interesujące finansowo dla odbiorców, tzw. "transporty wiązane" dla wszystkich Klientów z Krosna.

SZAMBA BETONOWE KONTAKT

Treść Zapytania:
Miejscowość inwestycji:

Imię lub nick:
Adres email:
Numer telefonu:
 •  
 • tel: 501 502 374 lub 57 22 64 060

   

CENY SZAMBA - BETONOWE

Szamba betonowe

Szamba betonowe w zgodzie z prawem w Polsce, a w szczególności w miejscowości Krosno o produktach budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być prawnie dopuszczane do obrotu pod obostrzeniem, iż wytwórca posiada Aprobatę Techniczną.

Co do formy zapłaty, to jesteśmy elastyczni. Preferujemy formę gotówki, lecz honorujemy również przelewy po uprzednim potwierdzeniu tego faktu. Faktury ,a także komplet papierów wydają kierowcy na miejscu u odbiorcy po {montażu|zamontowaniu|, zatem nic nie trzeba dodatkowo samemu załatwiać. Corocznie sprzedajemy powyżej 1000 sztuk zbiorników o różnorakich rozmiarach i gabarytach. W miarę możliwości próbujemy również realizować zlecenia indywidualne i na specjalne zamówienie. Zatelefonuj bądź wyślij wiadomość do nas meilem i zapytaj o przewidywane koszty. Będziesz zaskoczony naszą ofertą cenową i fachowym podejściem do interesanta.